FS-E2102D 21,5” FHD Tıbbi Ekran
FSN Medical Technologies monitörleri, ameliyathanelerde, acil servislerde ve prosedür tesislerinde kullanılan özel cerrahi ve teşhis ekipmanlarıyla uyumlu olacak şekilde tasarlanmış ve üretilmiştir. Bu 21,5 inç Full HD monitör olağanüstü değer sunar. Boyut, monitör manevra kabiliyeti gerektiren sınırlı alanlar için idealdir.
En Son Teknoloji
FS-E2102D, hızlı video sinyali algılama, görüntü kaydırma, yakınlaştırma, dondurma, PIP, PBP ve üçlü pencere düzeni desteğini, hepsi fan içermeyen steril alan uyumlu bir muhafazada sunar. Popüler DisplayPort ve HDMI sinyal tiplerini kabul eder. Ön taraftaki düz filtre daha iyi temizlik ve sterilizasyon uygulamalarına olanak tanır. Kullanıcı ön ayarları desteği dahildir.
Kullanıcı dostu
FS-E2102D, görüntü ve düzen ayarları için sezgisel bir ekran menüsüne sahiptir. Çoklu modalite seçenekleri, doktorların aynı anda birden fazla görüntüyü görüntülemesini sağlar. Yuvarlatılmış monitör muhafaza köşeleri, ameliyathane personelini kazara çarpma yaralanmalarından korumaya yardımcı olur. Hafif tasarımı, bom veya yaylı kol montajı için idealdir.
- Seçebileceğiniz daha fazla ekran pencere düzeni.
- Daha güvenli bir çalışma alanı için koruyucu köşe koruyucuları.
- 5V ve 12V aksesuarlar için güç çıkışları.
- Fansız – steril alan uyumlu muhafaza.
| Öğe | Tanım |
|---|---|
| Panel | 21,5 inç TFT LCD (LED) |
| Çözünürlük | 1920 x 1080 piksel |
| En Boy Oranı | 16 : 9 |
| Aktif Alan | 476,06 (Y) mm x 267,79 (D) mm |
| Piksel Aralığı (mm) | 0,2479 x 0,2479 |
| Yanıt Süresi (tipik) | 22 ms (yükselme ve düşme) |
| Renk Sayısı | 16,7 milyon |
| Parlaklık | (tipik) 350 cd/m2 |
| Gam | BT.709 kalibre edildi |
| Kontrast Oranı | (tipik) 1000 : 1 |
| Yüzey İşlem | Yansıma önleyici, parmak izi önleyici |
| Görüntüleme Açısı | (CR>10) Sağ/Sol 178°, Yukarı/A 178° |
| Giriş Sinyali | 2 x HDMI (1.4) 1 x DP (1.2) |
| Çıkış Sinyali | 1 adet HDMI (1.4) |
| Güç Kaynağı | AC/DC Adaptörü (AC 100~240V, DC 12V 5A) |
| Güç Tüketimi | 45W maksimum |
| Gecikme (tipik) | 2 ms maksimum |
| Birim Boyut | 527,9(G) x 334,5(Y) x 58,9(D) mm 20,78(G) x 13,17(Y) x 2,32(D) inç |
| Paket Boyutu | 667(G) x 580(Y) x 163(D) mm 26,26(G) x 22,83(Y) x 6,41(D) inç |
| IP Derecelendirmesi | IP33 – genel |
| Ağırlık | 5,48 kg, 12,08 lbs. (monitör) 8,45 kg, 18,62 lbs. (kargo paketi) |
| Sertifikalar | ANSI/AAMI ES60601-1(UL60601-1), CAN/CSA C22.2 No. 60601-1, FCC Sınıf B, EN60601-1, EN60601-1-2, CE, MDR(EU) 2017/745 Sınıf I Tıbbi Cihaz |