FS-E2102DT 21,5” FHD Tıbbi Dokunmatik Ekran
Kristal Netliğinde Tam Yüksek Çözünürlüklü Görüntüler
Bu dokunmatik tıbbi ekran, bir kullanıcı arayüzünü kontrol etmek veya endoskopik kameralar, ultrason, kardiyoloji, oda veya bom kameraları, hasta yaşamsal belirtileri ve daha fazlasını içeren uygulamalarda görüntüleri düzenlemek için idealdir. Görüntüleri neredeyse sıfır gecikmeyle görüntüler ve kullanımda olan başlıca MIS kamera sistemleriyle uyumludur.
Kullanıcı Dostu
FS-E2102DT, görüntü ve düzen ayarları için sezgisel bir ekran üstü menüye sahiptir. Çoklu modalite seçenekleri, doktorların aynı anda PIP, PBP veya üçlü görüntüleri görüntülemesini sağlar. Yuvarlatılmış monitör muhafaza köşeleri, ameliyathane personelini kazara çarpma yaralanmalarından korumaya yardımcı olur. Hafif tasarımı, bom veya yaylı kol montajı için idealdir ve ön yüzey, hızlı ve kolay temizlik için kenardan kenara camdır.
Eldiven Dostu – Parmak Ucu Kontrolü
FS-E2102DT, karmaşık kullanıcı arayüzleri de dahil olmak üzere tıbbi uygulamalar için tasarlanmış, projeksiyonlu kapasitif çoklu dokunmatik ekrandır. Dokunmatik ekran, klinisyenler için kullanışlı veri ve görüntü kontrolü sunar. FHD tıbbi sınıf görüntü tutarlılığı için yüksek parlaklıkta LED arka ışık ve zengin renk kalibrasyonu içerir. Diğer FSN ekranları gibi, bu model de gelişmiş tıbbi video ekipmanlarından gelen görüntüleri sunmak için tasarlanmış eksiksiz bir özellik setine sahiptir.
- Seçebileceğiniz daha fazla ekran pencere düzeni.
- Daha güvenli bir çalışma alanı için koruyucu köşe koruyucuları.
- 5V ve 12V aksesuarlar için güç çıkışları.
- Fansız – steril alan uyumlu muhafaza.
| Öğe | Tanım |
|---|---|
| Panel | 21,5 inç TFT LCD (LED) |
| Çözünürlük | 1920 x 1080 piksel |
| En Boy Oranı | 16 : 9 |
| Aktif Alan | 476,06 (Y) mm x 267,79 (D) mm |
| Dokunmatik ekran | 10 noktalı projeksiyonlu kapasitif USB (2.0) |
| Piksel Aralığı (mm) | 0,2479 x 0,2479 |
| Tepki Süresi | (tipik) 22 ms (yükselme ve düşme) |
| Renk Sayısı | 16,7 milyon |
| Parlaklık (tipik) | 300 cd/m2 |
| Gam | BT.709 kalibre edildi |
| Kontrast Oranı (tipik) | 1000 : 1 |
| Yüzey İşlem | Yansıma önleyici, parmak izi önleyici |
| Görüntüleme Açısı | (CR>10) Sağ/Sol 178°, Yukarı/A 178° |
| Giriş Sinyali | 2 x HDMI (1.4) 1 x DP (1.2) |
| Çıkış Sinyali | 1 adet HDMI (1.4) |
| Güç Kaynağı | AC/DC Adaptörü (AC 100~240V, DC 12V 5A) |
| Güç Tüketimi | 45W maksimum |
| Gecikme (tipik) | 2 ms maksimum |
| Birim Boyut | 527,9(G) x 334,5(Y) x 58,9(D) mm 20,78(G) x 13,17(Y) x 2,32(D) inç |
| Paket Boyutu | 667(G) x 580(Y) x 163(D) mm 26,26(G) x 22,83(Y) x 6,41(D) inç |
| IP Derecelendirmesi | IP33 – genel |
| Ağırlık | 5,5 kg, 12,12 lbs. (monitör) 8,48 kg, 18,69 lbs. (kargo paketi) |
| Sertifikalar | ANSI/AAMI ES60601-1(UL60601-1), CAN/CSA C22.2 No. 60601-1, FCC Sınıf B, EN60601-1, EN60601-1-2, CE, MDR(EU) 2017/745 Sınıf I Tıbbi Cihaz |