FS-A2702DS 27″ FHD Tıbbi Sınıf Ekran
FS-A2702DS 27″ FHD Tıbbi Sınıf Ekran, yüksek parlaklıkta LED arka aydınlatma ve zengin renk kalibrasyonu sunar. Kalibrasyonu, tam HD görüntü tutarlılığı için Rec. 709 (sRGB gamı) olarak ayarlanmıştır. FSN’nin eksiksiz monitör özellikleri seti, cerrahi endoskopik kamera sistemlerinden veya diğer tıbbi görüntüleme cihazlarından gelen görüntüleri sunmak için özel olarak tasarlanmıştır.
Görüntü ve düzen ayarları için sezgisel, tam özellikli bir ekran menüsü içerir. Çoklu modalite seçenekleri doktorların aynı anda PIP, PBP, üçlü veya dörtlü görüntüleri görüntülemesini sağlar. Hafif tasarımı bom veya yaylı kol montajı için idealdir. Kullanışlı bir arka kablo kapağı birden fazla kabloyu düzenlemeye ve yönetmeye yardımcı olur.
- Seçebileceğiniz daha fazla ekran pencere düzeni.
- Daha güvenli bir çalışma alanı için koruyucu köşe koruyucuları.
- 5V ve 12V aksesuarlar için güç çıkışları.
| Öğe | Tanım |
|---|---|
| Panel | 27 inç TFT LCD (LED) |
| Çözünürlük | 1920 x 1080 piksel |
| Aktif Alan | 16 : 9 |
| Piksel Aralığı (mm) | 0,3114 x 0,3114 |
| Yanıt Süresi (tipik) | 14 ms (griden griye) |
| Renk Sayısı | 1,07 milyar |
| Parlaklık (tipik) | 800 cd/m2 |
| Renk Gamı | BT.709 kalibre edildi |
| Kontrast Oranı (tipik) | 1000 : 1 |
| Yüzey İşlem | Yansıma önleyici, parmak izi önleyici |
| Görüntüleme Açısı (CR>10) | Sağ/Sol 178°, Yukarı/A 178° |
| Giriş Sinyali | 2 x HDMI (1.4) 1 x DP (1.2) 2 x SDI (3G, HD, SD) |
| Çıkış Sinyali | 1 x HDMI (1.4) 2 x SDI (3G, HD, SD) |
| Güç Kaynağı | AC/DC Adaptörü (AC 100~240V, DC 24V/6.6A) |
| Güç Tüketimi | 110W maksimum |
| Dahil Aksesuarlar | Kullanım kılavuzu, AC-DC adaptörü, AC güç kablosu, HDMI kablosu, SDI kablosu, Vida BH M4 x 14 |
| Gecikme (tipik) | 2 ms maksimum |
| Birim Boyut | 673(G) x 425(Y) x 75,2(D) mm 26,49(G) x 16,73(Y) x 2,96(D) inç |
| Paket Boyutu | 743(G) x 653(Y) x 227(D) mm 29,25(G) x 25,71(Y) x 8,94(D) inç |
| IP Derecelendirmesi | IP33 – genel |
| Ağırlık | 8,52 kg, 18,78 lbs. (kapaklı monitör) 13 kg, 28,66 lbs. (kargo paketi) |
| Sertifikalar | ANSI/AAMI ES60601-1(UL60601-1), CAN/CSA C22.2 No. 60601-1, FCC Sınıf B, EN60601-1, EN60601-1-2, CE, MDR(EU) 2017/745 Sınıf I Tıbbi Cihaz |