FM-C5501DV 55″ 4K UHD Tıbbi Sınıf Monitör
Büyük 55 inçlik tıbbi sınıf monitörde girintili cerrahi bölge anatomisini doğru bir şekilde sunun ve sürükleyici bir deneyim için gerçekçi ayrıntılar görüntüleyin. Çoklu sinyal girişleri, resim içinde resim ve resim yanında resim düzenleri kullanarak pencereleme seçeneklerine olanak tanır.
FM-C5501DV cerrahi monitörde bulunan zengin renkler ve keskin detaylar, görüntü netliğini ve ince renk tonu değişikliklerini belirgin şekilde iyileştirmek için bir araya geliyor. Enerji tasarruflu kenar LED tasarımı. RoHS tarafından onaylanmış çevre dostu malzeme bileşimi. 7/24 çalışma dahil olmak üzere tıbbi sektörün ihtiyaçlarını karşılamak için tasarlanmış ve geliştirilmiştir. FSN Medical’ın kalitesi uzun çalışma ömrü ve düşük toplam sahip olma maliyetini garanti eder.
Odanızdaki birden fazla kaynağı nasıl kontrol edeceğinizi, tek ekranda birden fazla görüntüyü nasıl görüntüleyeceğinizi ve videoyu harici bir görüntüleme alanına nasıl aktaracağınızı buradan öğrenin .
- Ultra yüksek çözünürlük (3840 x 2160 piksel)
- FSN'nin Ar-Ge ve üretim protokollerine uygundur
- Birden fazla video sinyalini aynı anda görüntüleyin
- Büyük ekran detayı, klinisyenin güvenini güçlendirir
- Uzaktan monitör kontrolü için el kumandası
| Öğe | Tanım |
|---|---|
| Panel | 55 inç TFT LCD (LED) |
| Çözünürlük | 3840 x 2160 piksel |
| En Boy Oranı | 16 : 9 |
| Aktif Alan | 1209,6 (Y)mm x 680,4 (D)mm |
| Piksel Aralığı (mm) | 0,315 x 0,315 |
| Yanıt Süresi (tipik) | 6 ms (griden griye) |
| Renk Sayısı | 1,08 Milyar |
| Parlaklık (tipik) | 500 cd/m2 |
| Gam | BT.709 ve BT.2020 uyumlu |
| Kontrast Oranı (tipik) | 4000 : 1 |
| Yüzey İşlem | Parlama önleyici |
| Görüntüleme Açısı (CR>10) | Sağ/Sol 178°, Yukarı/A 178° |
| Giriş Sinyali | 1 x HDMI 2.0, 2 x DP 1.2 (SST), 1 x DVI (tek bağlantı), 2 x DVI (çift bağlantı) |
| Çıkış Sinyali | 1 x DP 1.2 (SST), 1 x DVI (tek bağlantı) |
| Güç Kaynağı | SMPS (AC 90 ~270V) |
| Güç Tüketimi | 210W maksimum |
| Dahil Aksesuarlar | Kullanım kılavuzu, AC güç kablosu, DP kablosu, HDMI kablosu, DVI-D kablosu, Uzaktan kumanda ve piller |
| Birim Boyut | 1278(G) x 756(Y) x 82,5(D) mm, 50,31(G) x 29,76(Y) x 3,25(D) inç |
| Paket Boyutu | 1450(G) x 930(Y) x 305(D) mm, 57,09(G) x 36,61(Y) x 12(D) inç |
| IP Derecelendirmesi | IP30 – genel, IP42 – yalnızca ön taraf |
| IK Derecelendirmesi | 5H AR camlı IK07 |
| Ağırlık | 37,35 kg, 82,34 lbs. (kapaklı monitör), 50,35 kg, 111 lbs. (kargo paketi) |
| Sertifikalar | ANSI/AAMI ES60601-1(UL60601-1), CAN/CSA C22.2 No. 60601-1, FCC Sınıf B, EN60601-1, EN60601-1-2, CE, MDR(EU) 2017/745 Sınıf I Tıbbi Cihaz |