FM-D5802DV 4K UHD DICOM Tıbbi Sınıf Monitör
FM-D5802DV, DICOM moduyla çok-modlu görüntülemeyi işleyebilir. Bu hepsi bir arada çok yönlülük, cerrahi sınıf bir ekran monitöründe tanısal kalitede görüntüleme sağlar. FM-D5802DV’ye yerleşik uyumluluk, farklı uygulamalara uyum sağlayabileceği anlamına gelir.
HDMI, DVI, Dual Link DVI ve DisplayPort gibi yüksek performanslı video sinyalleri için bağlantılar mevcuttur. Bu monitör, geniş yüzey alanında aynı anda birden fazla ekranı gösterebilir. Ön taraftaki düz koruyucu cam kaplama kolay temizlik sağlar. FSN’nin yuvarlatılmış çerçeve köşeleri, geniş görüntüleme açıları ve arkadan aydınlatmalı dokunmatik menü gibi ergonomik tasarım ayrıntılarına verdiği önem, kullanıcıların monitörle etkili ve güvenli bir şekilde etkileşim kurmasını sağlar.
- DICOM modu
- Yüksek parlaklık, yüksek kontrastlı LCD teknolojisi.
- Tek bir çok-modlu ekranda gri tonlamalı ve renkli görüntüleme.
- Ekran yüzeyinin tamamında eşit parlaklık sabit tutulur.
- Arka ışık sensör teknolojisi ile parlaklık kararlılığı.
| Öğe | Tanım |
|---|---|
| Panel | 58 inç TFT LCD (LED) |
| Çözünürlük | 3840 x 2160 piksel |
| En Boy Oranı | 16 : 9 |
| Aktif Alan | 1270,08 (Y)mm x 721,44 (D)mm |
| Piksel Aralığı (mm) | 0,33075 x 0,334 |
| Yanıt Süresi (tipik) | 9,5 ms (griden griye) |
| Renk Sayısı | 1,07 Milyar |
| Parlaklık (tipik) | 700 cd/m2 |
| Gam | BT.709 ve BT.2020 uyumlu |
| Kontrast Oranı (tipik) | 4000 : 1 |
| Yüzey İşlem | Parlama önleyici |
| Görüntüleme Açısı (CR>10) | Sağ/Sol 176°, Yukarı/A 176° |
| Giriş Sinyali | 1 x HDMI 2.0, 2 x DP 1.2 (SST), 1 x DVI (tek bağlantı), 2 x DVI (çift bağlantı) |
| Çıkış Sinyali | 1 x DP 1.2 (SST), 1 x DVI (tek bağlantı) |
| Güç Kaynağı | SMPS (AC 90 ~270V) x 2 adet |
| Güç Tüketimi | 280W (nominal), 350,4W (maksimum) |
| Dahil Aksesuarlar | Kullanım kılavuzu, AC güç kablosu, DP kablosu, HDMI kablosu, DVI-D kablosu, Uzaktan kumanda ve piller |
| Birim Boyut | 1358(G) x 822(Y) x 105(D) mm, 53,46(G) x 32,36(Y) x 4,13(D) inç |
| Paket Boyutu | 1565(G) x 985(Y) x 305(D) mm, 61,61(G) x 38,78(Y) x 12(D) inç |
| IP Derecelendirmesi | IP20 – genel, IP42 – yalnızca ön taraf |
| IK Derecelendirmesi | 5H AR camlı IK08 |
| Ağırlık | 43,41 kg, 95,7 lbs. (kapaklı monitör), 60,1 kg, 132,5 lbs. (kargo paketi) |
| DICOM Modu | Evet |
| Arka Işık Sensörü | Evet |
| Sertifikalar | ANSI/AAMI ES60601-1(UL60601-1), CAN/CSA C22.2 No. 60601-1, FCC Sınıf B, EN60601-1, EN60601-1-2, CE, MDR(EU) 2017/745 Sınıf I Tıbbi Cihaz |